Japonsko v Čechách

Dřevěná dekorace RAMA

Meidži (1868 - 1912)   stáří 101 let

stav : volné  

prodejní cena: 25.000,00 Kč vč. DPH 20,00 %
katalogové číslo: 382

Dekorace RAMA s motivy borovice slouží k oddělení prostorů v japonském domě, kde se umisťuje nad průchod mezi jednotlivými místnostmi. Rozměry 32,5 x 175,5 cm.

Dekorace RAMA byla vyrobena významným řezbářem, jehož rodina se této činnosti věnuje dlouhá léta a pracuje pro významné japonské osobnosti. Na důkaz pravosti nese RAMA řezbářův podpis. Pro její zhotovení (je z jednoho kusu vzácného dřeva) bylo použito velice kvalitní a pečlivě vysušené dříví, které je zárukou toho, že i dnes, po létech,  je RAMA bez jakéhokoliv poškození. Dekorace je oboustranná.

Celkový pohled

umístění zboží: v centrálním skladu
V případě zájmu o fyzickou prohlídku této položky nás, prosím, kontaktujte a dohodneme si termín, kdy bude zboží připraveno k nezávazné prohlídce na dohodnutém místě.

© Japonsko v Čechách, 2009-2010
Šíření obsahu bez souhlasu firmy RINKO není povoleno.
Web: STACH software  |  Design: Jan Junek
rss články | rss starožitnosti | výměna odkazů