Japonsko v Čechách

English version

Foto

Pohledy do obchodu v Jesenici...
Kolekce konvic na horkou vodu, která se používá při přípravě čaje.
Věra Trčková při instalaci zboží
... a s jedním z nabídky vějířů
Věra a Jiří Trčkovi se zákazníkem
Je z čeho vybírat

Kde nás najdete
Budova, ve které sídlí obchod
Vstup do obchodu

Obchod v Jesenici

13. září 2009

Přijměte pozvání do obchodu, ve kterém se s námi můžete nejen setkat, ale kde si japonské antique můžete také prohlédnout, popřípadě zakoupit...

Na začátku prázdnin, přesně 1. července 2009, otevřela pro všechny milovníky Japonska, japonských starožitností a japonské kultury společnost RINKO s.r.o. v Jesenici u Prahy obchod s uměleckými artefakty.

Obchod najdete na adrese: JAPONSKO V ČECHÁCH, ulice Na Ochoze 474, Jesenice u Prahy. Jak je patrné i z fotografií, nachází se obchod v lokalitě poblíž nákupních center Albert a Lidel na konci města směrem na Benešov (silnice č. 603, Budějovická).
 
V otevírací hodiny je paní Věra Trčková připravena návštěvníkům nabídnout nejen japonské starožitnosti, ale i věci novodobější, jakými jsou např. obleky yukata nebo svitkové obrazy.

Milým překvapením pro všechny budou jistě nejen příjemné ceny (např. starožitné čajové konvice lze nakoupit již od 1.500 Kč), ale i fakt, že se sortiment zboží bude neustále doplňovat, a tím i proměňovat. Již koncem tohoto měsíce by měl do ČR dorazit další kontejner se zajímavými předměty, které jsme před časem pro Vás v Japonsku vybírali. O konkrétním datumu, kdy pro Vás bude zboží připraveno, Vás samozřejmě budeme na těchto stránkách informovat.
 
A kdy nás můžete navštívit?
středa: od 10:00 do 12:00 a od 14:00 do 17:00
čtvrtek: od 10:00 do 12:00 a od 14:00 do 17:00
pátek:  od 10:00 do 12:00 a od 14:00 do 17:00
sobota:  od 9:00 do 12:00

V neděli, pondělí a úterý máme zavřeno.

© Japonsko v Čechách, 2009-2019
Šíření obsahu bez souhlasu Věry Trčkové není povoleno.
Web: STACH software  |  Design: Jan Junek
rss články | rss starožitnosti | výměna odkazů

Japonsko v Čechách je jedinečný projekt, který přináší milovníkům východního umění pravé japonské starožitnosti až do domu. Obrazy, sošky, porcelán a mnoho dalšího sami v Japonsku vybíráme a přivážíme do Čech