Japonsko v Čechách

English version

Foto


Japonky v Čechách

5. srpna 2010

Reportáž z návštěvy manželky japonského čajového mistra pana Takady a jejích přítelkyň v České republice...

Během prvního měsíce prázdnin navštívila majitele projektu Japonsko v Čechách vzácná návštěva z Japonska. Pozvání na několikadenní pobyt přijala manželka japonského čajového mistra pana Masahiro Takady z Uji a několik jejích přítelkyň.

Dámy se podobně, jako před několika léty při své cestě do Čech pan Daizo Iwasaki, ubytovaly v hotelu na zámku ve Štiříně. Během svého pobytu u nás se seznámily s projektem Japonsko v Čechách, a kromě jiného programu, který samozřejmě zahrnoval také prohlídku štiřínského zámku včetně zámeckého parku nebo relaxační thajské masáže v Jesenici, navštívily i japonskou restauraci Tamura v Průhonicích, jedinou u nás, kterou vede rodilý japonský majitel.

Jako milou pozornost a památku na návštěvu obdržely dámy knihu Japonsko v Čechách, kterou před dvěma léty vlastním nákladem vydala společnost Rinko.

Věra Trčková, Želivec 

© Japonsko v Čechách, 2009-2019
Šíření obsahu bez souhlasu Věry Trčkové není povoleno.
Web: STACH software  |  Design: Jan Junek
rss články | rss starožitnosti | výměna odkazů

Japonsko v Čechách je jedinečný projekt, který přináší milovníkům východního umění pravé japonské starožitnosti až do domu. Obrazy, sošky, porcelán a mnoho dalšího sami v Japonsku vybíráme a přivážíme do Čech